Libretto i teksty piosenek: Magdalena Wójcik-Gugulska
Reżyseria: Alicja Ożga, Magdalena Wójcik-Gugulska
Choreografie i praca z tancerzami: Alicja Ożga, Magdalena Stelmach, Monika Leszyńska
Aranżacje muzyczne: Adam Kędzia i Michał Warmuzek
Aranżacje wokalne: Magdalena Wójcik-Gugulska

Kostiumy: Renata Lipka, Magdalena Stelmach, Alicja Ożga, Monika Leszyńska, Magdalena Wójcik-Gugulska
Ozdoby i rekwizyty: Renata Lipka, Vladyslav Ternetskyi
Scenografia: Renata Lipka, Monika Leszyńska, Irena Bola, Robert Duś

Nagrania i realizacja dźwięku: Michał Warmuzek
Muzycy: Ewa Andruszkiewicz (skrzypce), Adam Kędzia (instrumenty perkusyjne i klawiszowe), Michał Warmuzek (gitary, instrumenty klawiszowe), Marek Morawiec (bas), Magdalena Wójcik-Gugulska (flażolet, skrzypce, harfa)
Wokaliści: obsada spektaklu, Agnieszka Kurenda-Szmit, Paulina Burzyńska, Anna Virginie, Michał Warmuzek
Tancerze: obsada spektaklu, Urszula Leszyńska, Agnieszka Zacher, Jurand Krobicki
Pomoc w realizacji spektaklu: Urszula Leszyńska, Liliana Lis, Hanna Pietrzyk, Patrycja Wójcik, Aleksandra Jarosz, Małgorzata Wójcik, Paweł Gugulski, Michał Buczek

Zdjęcia:
sesja zdjęciowa: Marta Ostrowska - Martikson Photography
zdjęcia z premier: Marcin Gajda - Lewym Okiem, Tomasz Przybyła - Nathan Art
video z premier: Kamil Romanek
Make-up: Sylwia Ożga, Maria Honka-Biły

 

PODZIĘKOWANIA DLA:
Urszuli Leszyńskiej, Marty Olender, Beaty Siwickiej, Ewy Andruszkiewicz, Marka Morawca, Małgorzaty Wójcik,
Magdaleny Warmuzek, Liliany Lis, Pawła Gugulskiego, Hanny Pietrzyk, Patrycji Wójcik, Aleksandy Jarosz,
Vladyslava Ternetskiego, Agnieszki Zacher, Anny Virginie, Juranda Krobickiego, Agnieszki Kurendy-Szmit,
Pauliny Burzyńskiej, Marii Honki-Biły, Sylwii Ożgi, Michała Buczka, Roberta Dusia, Ireny Boli, Kamila Romanka,
Barbary Zwolińskiej, Nadleśnictwa Opole, Elwiry Szpajcher, Joanny Markiewicz-Pustuły, Michała Kaliciaka,
Jolanty Paduch, Agaty Andrzejewskiej, Joanny Krok, Mateusza Cichonia, Magdaleny Dudy, Sebastiana Małeckiego,
Biura Rachunkowego “Jachting” Spółka z o.o., Małgorzaty Jarosz-Basztabin, Magdaleny Czercowy, OILC,
Stowarzyszenia Przyjaciół Grudzic, Rady Rodziców przy PSP nr 26 w Opolu, Sygnopolu S.C., Pawła Sobolewskiego,
Mieszka Smolińskiego, Jacka Mełnickiego, Tomasza Przybyły, Agnieszki Oliwy, Maksa Gniży, Jarosława Pakuły,
Aleksandry Herki, Marty Lubojańskiej, Piekarni Jana Charciarka w Grudzicach, Eli Kwiatkowskiej, Luizy Włóczyk,
Karoliny Klimczyk i MD/KM Team, Zuzanny Zadorskiej, Piekarni Grzegorza Charciarka na os. AK,
Małgorzaty i Damiana Matejków, firmy NICI, Ivaniny Adamów oraz wszystkich rodziców artystów.